+90 543 658 55 35
Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Bozcaada Transfer

Bozcaada Transfer

Çanakkale Bozcaada transfer hizmetimiz, lüks VIP araçlarla; havaalanı, otel, otogar, Geyikli feribot iskelesi ve Bozcaada merkez arasında 7/24 sağlanmaktadır.

Bozcaada Transfer

Bozcaada özellikle Kuzey Ege’nin ve ülkenin popüler turistik destinasyonlarından bir tanesidir. Çanakkale’nin ilçesi olan Bozcaada’ya ulaşım da maalesef oldukça zor.

Bozcaada Transfer

Bozcaada’ya gidebilmek için Geyikli İskelesi – Bozcaada feribot seferlerini kullanmanız gerekmektedir. Kendi aracınız ile seyahat ettiğinizde feribot kuyruğu beklemek harici herhangi bir sorunla karşılaşmayabilirsiniz.

Kendi aracınız olmadığı durumlarda Bozcaada‘ya ulaşmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bozcaada iskelesine toplu taşıma olarak Geyikli Birlik araçları çalışıyor. Bu araçlar belirli saatlerde sefer yapıyorlar ve Çanakkale otogarından hareket ediyorlar yani şehir merkezine girmiyorlar. Ulaşabilmek için yine toplu taşıma ile halk otobüslerine binip otogara gitmeniz ve oradan Bozcaada arabasına binmeniz gerekiyor. Belirli saatlerde olduğu için erken veya geç saatlerde ciddi ulaşım sıkıntıları yaşayabilirsiniz.

Bozcaada transfer hizmetimizden faydalanarak sizler de adaya ulaşım sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Taksi tarifeleri standardında size özel transfer hizmeti alabilirsiniz.

Bozcaada Transfer Ücretleri

Çanakkale Havaalanı – Geyikli Bozcaada İskelesi

Çanakkale Merkez – Geyikli Bozcaada İskelesi

Çanakkale Otel – Geyikli Bozcaada İskelesi

Çanakkale Otogar – Geyikli Bozcaada İskelesi

 

Çanakkale Havaalanı – Bozcaada Merkez

Çanakkale Merkez – Bozcaada Merkez

Çanakkale Otel – Bozcaada Merkez

Çanakkale Otogar – Bozcaada Merkez

Çanakkale Bozcaada Transfer Hizmeti almak ve ücret (fiyat) bilgileri için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

2.263 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN