+905436585535

Sosyal Medyada Biz}

Mercedes Sprinter Maxi

Mercedes Sprinter Maxi

Mercedes Sprinter: 19+1 Kişi Kapasiteli, D2/B2 Yetki Belgeli Mercedes Marka Sprinter Model minibüs aracımız hizmetinizdedir.

Sınıfının en iyisi – geniş çeşitlilik avantajıyla
Tüm müşterilerimiz günlük işlerinde zorluklarla karşılaşır. Ve bu gereksinimler her gün zorlaşırken üstesinden gelecek bir Sprinter, mutlaka vardır.

Emniyetli ve rahat: kalkış desteği
Otomatik şanzımanlı araçlarda kalkış desteği standarttır (manuel şanzımanlı araçlarda ekstra) ve rampada kalkışı kolaylaştırır.

Olağanüstü teknoloji 
Gelişmiş 4 silindirli CDI motoru OM 651 (Üç çıkış kategorisine sahip) ve üstün V6 CDI dizel motor OM 642 ile Sprinter ekonomik sürüş ve ileriye dönüklük konularında yen standartlar belirler. Dört CDI motoru Euro V emisyon standartlarına uygundur (Ticari araçlar için) ve önceki nesillere kıyasla daha düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerlerine sahiptir.

Rüzgar savrulma asistanı
Aracı etkileyen güçlü ve şiddetli yan rüzgarlarda, sürücünün aracı yolda tutmasına yardımcı olmak amacıyla fren sisteminin otomatik müdahalesini sağlar. Bu sayede sürücünün duruma hatalı reaksiyon vermesi önlenir. (3,5t ve 3,88t araçlarda standart olarak sunulmaktadır.)

Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

3.467 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Yavuz Bulut Kayseri dedi ki:

    29 Nisan -1 Mayıs 2016 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Çanakkale gezisinde Çanakkale vip firmasına ilgi alaka ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN