+905436585535

Sosyal Medyada Biz}

Mercedes Vito

Mercedes Vito

Mercedes Vito: 8+1 Kişi Kapasiteli, D2/B2 Yetki Belgeli Mercedes Marka Vito Model VIP aracımız hizmetinizdedir.

Mercedes-Benz Vito, Mercedes-Benz’in van modelidir. Araç Vitoria-Gasteiz, İspanya’da üretilmektedir.Vito adı, şehrin adı olan Vitoria isminden gelmektedir. Aracın ana şirketi 1998 yılından 2007 yılına kadar Daimler-Benz ve Daimler Chrysler AG yapmıştır. 2007’den itibaren ise Daimler AG yapmıştır. Araç standart bir panel van modeldir. Van modeli yanı sıra 6+1 ve 8+1 olmak üzere minibüs şeklinde 2 farklı seçenek de sunulmaktadır.

Vito, Ağustos 2008 tarihinde Kamu Taşıma Ofis olarak kullanılmak üzere onaylanmış bir Londra lisanslı taksidir. Vito Taksi, elektrikli sürgülü kapı ve altı kişilik koltuk içerir. Vito, arka lastik PCO katı dönüm daire karşılamak sağlar ve iki tekerlekli sandalye taşıma özelliğine sahiptir. EcoCity, Mercedes tarafından lisans ile üretilmiş olan araçlar için ‘Traveliner’ modeli bir Mercedes-Benz, ve KPM-İngiltere Taksiler iştiraki aracılığıyla üretilmektedir.

Mercedes Taksi, pencere açma seçeneği ve sürgülü kapı seçeneği var ve artık yolcu tarafından da kullanılabilir.

Yeni taksi, TX ve Metro modellerinin yaptığı ünlü u dönüşünü yapmaz. Bunun yerine, direksiyon üzerindeki bir düğmeyle etkinleştirilebilen LSM sistemine sahiptir. Bu sistem arka tekerlekleri, ön tekerleklere ters yönde döndürür. Bu da taksiye, TX ve Metro modellerindeki sıkı dönüş hareketini yapmasını sağlar. Bu sistem, yalnızca araç daha az seyahat ettiğinde kullanılabilir. Araç yön değiştirirse, sistem kendini devredışı bırakır ve tekerlekler doğrulur. Uzun ve TX modeller daha geniş ve elektrikli katlanır ayna seçeneği bulunmaktadır.

Mercedes Vito

Mercedes Vito

6.012 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN