+905436585535

Sosyal Medyada Biz}

Otokar Sultan

Otokar Sultan

Otokar Sultan: 31+1 Kişi Kapasiteli, D2/B2 Yetki Belgeli Otokar Marka Sultan Model midibüs aracımız hizmetinizdedir.

Otokar Sultan

31+1+1 kişilik yolcu kapasiteli SULTAN MAXİ, yüksek motor gücü ve daha zengin aksesuarlarıyla karşınızda! Hem size hem yolcularınıza yüksek güç ve konfor sunacak SULTAN MAXİ, özellikleri ile uzun yolların sultanı. 160 BG’e çıkartılan motor gücü, 600 Nm’lik tork değeri ve üstün çekiş performansıyla SULTAN MAXİ şimdi daha da güçlü.

Modern tasarımlı torpidosu, gösterge paneli, ayarlanabilir ergonomik direksiyon sistemi, içeriden kumandalı ısıtmalı boynuz tipi aynaları ile sürücünün konforu düşünülürken, geriye yatabilen ve yana açılabilen rahat yolcu koltukları, yumuşak kadife kumaşı ve deri kafalıklı yolcu koltuk döşemesi, güçlü kliması, ferah iç alanı ve kesintisiz aydınlatma özelliği ve halı kaplaması ile yolcuların da keyifli yolculuk yapmalarını sağlar.

Turizm sektörü için üretilen SULTAN MAXİ’de LCD ekran ve DVD player, buzdolabı, rehber (hostes) koltuğu ve mikrofon sistemi gibi özel donanımlar standart olarak bulunur.

SULTAN MAXİ, düz ve geniş yolcu koridoru, geniş koltuk arası mesafesi ile keyifli bir yolculuk sunarken, yüksek bagaj hacmi sunar.

Üst seviyede güvenlik sunan SULTAN MAXI, ABS fren sistemi, ön ve arka disk frenleri sayesinde güvenli frenleme imkanına sahiptir, sınıfının en geniş ön iz mesafesi ile yol tutuşu ve sürüş performansı artırılmıştır. Tüm koltuklarında bulunan emniyet kemeriyle SULTAN MAXİ kullanıcılarına daha fazla güvenlik sunar.

sultan-maxi-01

Otokar Sultan

4.825 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN