+905436585535

Sosyal Medyada Biz}

Temsa Prestij

Temsa Prestij

Temsa Prestij: 27+1 Kişi Kapasiteli, D2/B2 Yetki Belgeli Temsa Marka Prestij Model midibüs aracımız hizmetinizdedir.

Temsa Prestij

Temsa, Yeni Prestij Super Deluxe aracını, Prestij’in yakıt ekonomisi ve güçlü performans üstünlüklerini koruyarak yeniden tasarladı. 27+1+1 kapasiteli Yeni Prestij Super Deluxe, daha geniş gövdesi, kapı girişleri ve bagaj alanları ile kullanıcılara daha konforlu yolculuklar vaat ediyor. Yeni Prestij Super Deluxe, 7168 mm araç boyu ile sınıfının en uzun otobüsü oluyor. Aracın uzun olması, koltuk – diz mesafelerini genişletiyor. 2107 mm araç iç genişliği ile düz koridoru, yürüyüş alanının daha geniş ve koltukların daha konforlu olmasını sağlıyor. Aracın 1930 mm’lik iç yüksekliği, uzun boylu yolcuların rahatlıkla hareket etmelerine imkan veriyor. Yeni Prestij Super Deluxe’in sınıfında ilki temsil eden açılıp kapanabilen arka ve ön çamurlukları, özellikle karlı havalarda kolayca zincir takılıp çıkarılabilmesini sağlıyor.

Temsa, Yeni Prestij Super Deluxe’e park mesafe göstergesi ekleyerek, segmentinde bir yeniliğin daha öncülüğünü yapıyor. Sürücüler, park mesafe göstergesi sayesinde geri manevralarda ve aracı park ederken kaza riskini asgariye indiriyor.

Radyo ve MP3 çalar, tüm koltuklarda bulunan emniyet kemeri, güçlü klima sistemi gibi özellikler yolculara daha keyifli, güvenli ve konforlu yolculuklar vaat ediyor.

temsa-prestij-deluxe

Temsa Prestij Deluxe

5.367 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN